top of page

מדיניות חנות

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. תקנון זה בא להסדיר את היחסים בין האתר לבין הגולשים באתר, בין אם הם אדם פרטי, חברה, תאגיד או כל גוף שהוא (להלן "הגולש").

בעצם השימוש באתר מצהיר הגולש כי הוא מקבל על עצמו את תקנון האתר, כולל הרישא והסיפא שלעיל ומסכים להם באופן מוחלט. אם הגולש אינו מסכים לתנאי השימוש כולם או חלקם, אין הוא רשאי לעשות באתר כל שימוש.
התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מהווים בשום אופן ייעוץ מקצועי כלשהוא.

1. "רותם חיים לקטנטנים" (להלן "האתר") הינו אתר אינטרנט המשמש לרכישת מוצרי תינוקות. כל הרוכש מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו. לכל בירור ניתן לפנות במייל: rotemchild@gmail.com

2. התקנון מתייחס ופונה לנשים וגברים כאחד.

3. ביצוע רכישה באתר מהווה הסכמה לכתוב בתקנון.

4. תקנון האתר משתנה ומתעדכן מפעם לפעם ללא התרעה מוקדמת על כך.

5. האתר משתדל להציג תמונות מדוייקות של המוצרים ככל הניתן אך בכוונתי להבהיר כי התמונות משמשות להמחשה בלבד. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר יכול להוסיפו לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעיו, גודלו ומחירו. ניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה. במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל, אני מתחייבת להודיע באמצעות הודעת טקסט או טלפונית ללקוח על החוסר בפריט, ושומרת לעצמי את הזכות להציע חלופה למוצר בצבע, גודל או מוצר חלופי. במידה והלקוח יאשר את ההזמנה בהודעה או טלפונית, ההזמנה תבוצע. במידה ולא, ההזמנה תבוטל ויימחקו פרטי כרטיס האשראי. במידה והלקוח יהיה מעוניין להמתין לחזרת המוצר למלאי, הזמנתו תמתין עד אשר יחזור הפריט למלאי והוא יקבל על כך הודעה מתאימה.

6. המחירים באתר כוללים מע״מ על פי חוק, אולם אינם כוללים את דמי המשלוח המתווספים להזמנה.

7. אינני מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר.

8. האתר רשאי לעדכן את מחירי המוצרים ועלויות המשלוח בהתאם לצורך ללא הודעה מוקדמת.

9. האתר לא יעשה כל שימוש בפרטי הלקוחות שנרשמו לאתר.

10. יש להשתמש במוצרים רק למטרה שלשמם הם נועדו.

11. במידה והוזנו פרטים שגויים בעת ביצוע ההזמנה, החבילה עלולה לחזור אלינו. אנו ניצור קשר איתכם על מנת לשלוח את החבילה מחדש וכן יעשה חיוב מחדש בעבור המשלוח.

12. אישור סופי עבור ההזמנה יתבצע רק לאחר בדיקה כי המוצרים שהוזמנו אכן קיימים במלאי וזמינים למשלוח. במקרה בו המוצרים אינם קיימים במלאי, תהיו זכאים להחזר כספי או החלפה למוצר אחר באותו שווי מחיר.

13. על המזמינים מהאתר להיות מעל גיל 18 או לפחות מבחינה משפטית, קטינים רשאים לבצע הזמנה באתר בצירוף אישור מאפוטרופוס.

14. רותם חיים לקטנטנים אינה אחראית לכל שימוש שנעשה במוצר שלא לפי הוראות הכביסה או כל שימוש אחר במוצרים.

15. רותם חיים לקטנטנים אינה אחראית לעיכוב במשלוחים עקב גורמים שאינם בשליטתה, כגון: שביתות, חגים, מועדים, אסונות טבע, מלחמה, או תקלה טכנית המשבשת את השלמת ההזמנה.

16.עם ביצוע הרכישה הינכם מוותרים על כל תביעה לפיצוי בגין נזקי גוף ו/או רכוש שייגרמו חלילה, במישרין או בעקיפין, משימוש במוצר.

17. בהרשמה לאתר המשתמשת מסכימה לקבל חומר פירסומי כדוגמת מיילים, הודעות אסמס ומידע על מבצעים ומכירות. יש אפשרות להסיר עצמכם מרשימת התפוצה לפי ההנחיות בתחתית המייל.

18. משלוח באמצעות שליח יבוצע תוך 8-10 ימי עסקים (א'-ה' למעט ערבי חג ומועדים) מרגע אישור ההזמנה. במידה וצפוי להיות עיכוב גדול יותר תקבלו הודעה על כך..

payment methods
bottom of page