top of page

מדיניות האתר

האמור בתקנון זה ובאתר כולו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר או נקבה הוא מטעמי נוחות בלבד. תקנון זה בא להסדיר את היחסים בין האתר לבין הגולשים באתר, בין אם הם אדם פרטי, חברה, תאגיד או כל גוף שהוא (להלן "הגולש").

בעצם השימוש באתר מצהיר הגולש כי הוא מקבל על עצמו את תקנון האתר, כולל הרישא והסיפא שלעיל ומסכים להם באופן מוחלט. אם הגולש אינו מסכים לתנאי השימוש כולם או חלקם, אין הוא רשאי לעשות באתר כל שימוש.
התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מהווים בשום אופן ייעוץ מקצועי כלשהוא.

1. "רותם חיים לקטנטנים" (להלן "האתר") הינו אתר אינטרנט המשמש לרכישת מוצרי תינוקות המופעל על ידי ובבעלות רותם חיים מנס ציונה. כל הרוכש מוצרים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר (להלן "הלקוח") מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו. התכנים באתר נועדו לספק מידע כללי בלבד ואינם מהווים בשום אופן יעוץ מקצועי כלשהו. אין לעשות שימוש באתר מלבד הזמנת מוצרים ו/או קבלת מידע. לכל בירור ניתן לפנות במייל: rotemchild@gmail.com

2. התקנון מתייחס ופונה לנשים וגברים כאחד.

3. ביצוע רכישה באתר מהווה הסכמה לכתוב בתקנון. מובהר בזה כי כל אדם המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר, כי קרא תקנון זה, וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

4. תקנון האתר משתנה ומתעדכן מפעם לפעם ללא התרעה מוקדמת על כך.

5. האתר משתדל להציג תמונות מדוייקות של המוצרים ככל הניתן אך בכוונתי להבהיר כי התמונות משמשות להמחשה בלבד.  יש לקחת בחשבון כי קיים שוני בגוון הבד בין התמונה לבין המציאות. ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים. משתמש באתר יכול להוסיפו לעגלת הקניות, לאחר שבדק את צבעיו, גודלו ומחירו. ניתן לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, בסיום ההזמנה יש לאשר את ההזמנה בקופה. במקרה שבוצעה הזמנה למוצר המוצג באתר והתברר כי המוצר אזל, אני מתחייבת להודיע באמצעות הודעת טקסט או טלפונית ללקוח על החוסר בפריט, ושומרת לעצמי את הזכות להציע חלופה למוצר בצבע, גודל או מוצר חלופי. במידה והלקוח יאשר את ההזמנה בהודעה או טלפונית, ההזמנה תבוצע. במידה ולא, ההזמנה תבוטל ויימחקו פרטי כרטיס האשראי. במידה והלקוח יהיה מעוניין להמתין לחזרת המוצר למלאי, הזמנתו תמתין עד אשר יחזור הפריט למלאי והוא יקבל על כך הודעה מתאימה.

6. המחירים באתר כוללים מע״מ על פי חוק, אולם אינם כוללים את דמי המשלוח המתווספים להזמנה.

7. אינני מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר. 

8. האתר רשאי לעדכן את מחירי המוצרים ועלויות המשלוח בהתאם לצורך ללא הודעה מוקדמת.

9. האתר לא יעשה כל שימוש בפרטי הלקוחות שנרשמו לאתר.

10. יש להשתמש במוצרים רק למטרה שלשמם הם נועדו.

11. במידה והוזנו פרטים שגויים בעת ביצוע ההזמנה, החבילה עלולה לחזור אלינו. אנו ניצור קשר איתכם על מנת לשלוח את החבילה מחדש וכן יעשה חיוב מחדש בעבור המשלוח.

12. אישור סופי עבור ההזמנה יתבצע רק לאחר בדיקה כי המוצרים שהוזמנו אכן קיימים במלאי וזמינים למשלוח. במקרה בו המוצרים אינם קיימים במלאי, תהיו זכאים להחזר כספי או החלפה למוצר אחר באותו שווי מחיר.

13. על המזמינים מהאתר להיות מעל גיל 18 או לפחות מבחינה משפטית, קטינים רשאים לבצע הזמנה באתר בצירוף אישור מאפוטרופוס.

14. רותם חיים לקטנטנים אינה אחראית לכל שימוש שנעשה במוצר שלא לפי הוראות הכביסה או כל שימוש אחר במוצרים.

15. רותם חיים לקטנטנים אינה אחראית לעיכוב במשלוחים עקב גורמים שאינם בשליטתה, כגון: שביתות, חגים, מועדים, אסונות טבע, מלחמה, או תקלה טכנית המשבשת את השלמת ההזמנה.

16.עם ביצוע הרכישה הינכם מוותרים על כל תביעה לפיצוי בגין נזקי גוף ו/או רכוש שייגרמו חלילה, במישרין או בעקיפין, משימוש במוצר.

17. בהרשמה לאתר המשתמשת מסכימה לקבל חומר פירסומי כדוגמת מיילים, הודעות אסמס ומידע על מבצעים ומכירות. יש אפשרות להסיר עצמכם מרשימת התפוצה לפי ההנחיות בתחתית המייל.

18. משלוח באמצעות שליח יבוצע תוך 8-10 ימי עסקים (א'-ה' למעט ערבי חג ומועדים) מרגע אישור ההזמנה. במידה וצפוי להיות עיכוב גדול יותר תקבלו הודעה על כך.

רכישת מוצר דרך האתר

 1. ניתן לבחור את המוצר מתוך דף המוצר או מתוך רשימת המוצרים, להוסיפו לסל הקניות ולמלא את כל הפרטים הנדרשים במקומות המיועדים לכך, לרבות כל הפרטים הנדרשים לצורך התשלום ומשלוח המוצר.

 2. בעת קניה באתר יש להקפיד על מסירת פרטים מדויקים.

 3. מילוי כל הפרטים הנדרשים הנ”ל לרכישת מוצר דרך האתר, ייחשב לביצוע הזמנת המוצר ע”י הלקוח (להלן: “הזמנת המוצר”).

 4. עם קליטת הזמנת המוצר במערכת, תשלח ללקוח הודעת דואר אלקטרוני המאשרת כי הזמנת המוצר נתקבלה. הודעה זו אינה מהווה אישור כי הזמנת המוצר בוצעה ואינה מחייבת את בעלי האתר בשום צורה.

 5. מסירת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ו/או להליכים משפטיים אזרחיים, לרבות בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי ממפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם.

תשלום

 1. עם קבלת הזמנת המוצר, תתבצע בדיקה האם המוצר המבוקש על ידי הלקוח קיים במלאי. במידה והמוצר קיים במלאי, תבוצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי שמסר הלקוח אל מול חברת כרטיסי האשראי.

 2. רק לאחר אישור הפרטים והעסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי, ובמידה שהמוצר קיים במלאי כאמור, תאושר הזמנת המוצר ואספקתו.

 3. חיוב הלקוח עבור המוצר יתבצע, דרך כרטיס האשראי, רק לאחר שיינתן אישור חברת כרטיסי האשראי.

 4. היה ולא התקבל אישור לביצוע העסקה בכרטיס האשראי ו/או שהמוצרים שהוזמנו אינם קיימים במלאי – יהיו בעלי האתר רשאים שלא לספק את המוצרים שהוזמנו, וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי האתר ו/או החברה ו/או בעלי האתר. במקרה כזה תישלח ללקוח הודעת דואר אלקטרוני מתאימה לכתובת הדואר שהזין בעת ביצוע ההזמנה או שיצרו עימו קשר טלפוני.

 5. במקרה של טעות בהקלדת פרטי הרוכש שנעשתה ע”י הרוכש, בעלי האתר אינם אחראים בכל דרך שהיא למקרה בו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית אחרת המונעת את השלמת העסקה ו/או קבלת המוצרים ושליחתם באמצעות חברת השליחויות.

 6. במקרה שיוצג באתר מחיר שגוי של מוצר, יפנו בעלי האתר או נציגים מטעמם אל הלקוח שביצע את ההזמנה, יעדכנו אותו בדבר הטעות ובדבר מחירו הנכון של המוצר ויאפשרו ללקוח להחליט האם מעונין לרכוש את המוצר במחיר הנכון. במידה והלקוח לא אישר את הרכישה תבוטל העסקה, ובמקרה זה לא תהיינה ללקוח טענות ו/או דרישות ו/או תביעות כלשהן כלפי הבעלי האתר או מפעיליו בעניין זה.

אספקת המוצרים

 1. מועד המשלוח ייקבע בהתאם ליום אישור העסקה על ידי חברת כרטיסי האשראי.

 2. מוצר יסופק ללקוח רק כאשר תמורתו שולמה במלואה באמצעות אמצעי תשלום קביל כמפורט לעיל, לכתובת שמסר הלקוח בעת ביצוע הזמנת המוצר, ובהתאם לזמן אספקת המוצר המופיע בעת תהליך ההזמנה.

 3. זמני אספקת המוצרים מתייחסים לימי עסקים בלבד (ימים א’ – ה’, לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

 4. דמי המשלוח ישולמו עם התשלום בגין המוצר.

 5. בעלי האתר לא יהיו אחראים לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה, לרבות שביתות השבתות, תקלות במערכת המחשב וכיוצ”ב.

 6. התקנון של חברת המשלוחים אשר תוביל את המוצר יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר שהוזמן על ידי הלקוח באמצעות האתר ויחייב את הלקוח.

 7. עשויים להיות הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל, למשל הפרשי גוונים בצבעים. מובהר כי התמונות באתר נועדו להמחשה בלבד ויתכנו הבדלים בין המוצרים כפי שנראים בתמונות באתר לבין צורתם במציאות, לרבות: שינוי גודל (הכוונה לסנטימטרים בודדים), גוון ו/או שינויים אחרים. לעיתים יש גם הבדלי צבע/טון קלים בין מוצר למוצר בעל שם צבע זה וזאת בשל היותם מוצרים שנתפרים בעבודת יד.

 8. בעלי האתר רשאים לצלם את המוצר, ולפרסם תמונה שלו, כולל אם עדיין לא סופק ו\או לא הגיע ללקוח.

הזמנות שגויות

באחריות הלקוח בלבד לוודא כי הפרטים שהזין באתר הינם פרטים מלאים ומדויקים.  רותם חיים לקטנטנים איננה אחראית לאימות פרטי הלקוח ו/או לנכונותם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים ע”י הלקוח שביקש שיודפסו על מוצרי/ים, לא תתאפשר החזרת המוצר/ים. הלקוח  מתבקש להקפיד למלא את הפרטים באופן מלא, מדויק ועדכני.

ביטול הזמנת מוצר על-ידי בעלי האתר

רותם חיים, בעלי האתר רשאים לבטל הזמנת מוצר כולה או חלקה, וזאת על פי שיקול דעתם, ובפרט: במידה ונפלה טעות סופר בפרט כלשהו מפריטי ההזמנה ו/או במידה וקיים חוסר בפריט במלאי וקיימת אי ודאות על יכולת עתידית לספק את המוצר או אם העסקה בוצעה שלא כדין או על פי תקנון זה. בכל מקרה של ביטול, בעלי האתר ימסרו ללקוח הודעה על ביטול הזמנת המוצר באחד מערוצי הקשר המצויים בידם (משלוח הודעה לכתובת דואר אלקטרוני אותה ציין הלקוח תיחשב כאילו נמסרה והתקבלה הודעה אצל הלקוח). בעלי האתר לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף או אחר שעשוי להיגרם ללקוח או לצד שלישי כתוצאה מביטול ההזמנה על ידם.

payment methods
bottom of page